Suche karmy dla psów ranking

suche karmy dla psów ranking

Nasz artykuł pod tytułem suche karmy dla psów ranking to zestawienie najchętniej kupowanych suchych pokarmów dla naszych czworonogów. Uwzględnimy w nim marki, które w naszym sklepie internetowym sprzedają się najlepiej. Skąd pomysł na taki ranking? Stworzyliśmy go z myślą specjalnie o naszych zwierzakach ponieważ dzięki temu wiemy, że będą one otrzymywać pokarmy, które z pewnością zaspokoją ich zapotrzebowanie żywieniowe. W ostatnim czasie otrzymaliśmy bardzo zapytań odnoście suchych karm. Nasi klienci są bardzo ciekawi czy na rynku zoologicznym nie pojawił się jakiś nowy producent, który oferuje karmy jeszcze wyższej jakości niż te dostępne na rynku. Nas taka postać rzeczy bardzo cieszy ponieważ dzięki temu wiemy, że dbają Państwo o to by podawać swoim czworonogom pokarm jak najwyższej jakości. W naszym artykule dowiedzą się Państwo jacy producenci suchych karm dominują aktualnie na rynku zoologicznym. Zapraszamy do zapoznania się z naszym rankingiem, w którym krótko opiszemy każdego z wymienionych przez nas producentów

Suche karmy dla psów ranking - jakiego producenta wybrać?

Gdy w wyszukiwarkę internetową wpiszemy hasło suche karmy dla psów ranking to wyniki naszego wyszukiwania nie są do końca zadowalające. Na stronach internetowych stworzone są zwykłe rankingi, które posiadają tylko nazwy karm bez ich dokładniej specyfikacji.

suche karmy ranking
suche karmy ranking

My powyższy temat postanowiliśmy przedstawić w troszkę bardziej obszerny sposób. Na samym początku zaczniemy od rankingu producentów suchych karm. Jakiego producenta suche pokarmy sprzedają się najlepiej? Poniżej przedstawimy ranking 5 producentów, w którym omówimy pokrótce każdego z nich.

Zajmiemy się 5 najpopularniejszymi producentami:

1. Orijen

W ostatnich latach jest to producent, który zbiera najlepsze oceny ze wszystkich innych producentów karm dla psów. Wszystkie możliwe rankingi należą właśnie do niego. Nie ma plebiscytu, w którym nie zajął by miejsca na podium. Oczywiście inni producenci, których zaraz wymienimy depczą mu po piętach ale póki co to Orijen jest póki co górą. Dlaczego wygrywa właśnie ten producent? Ich głównym atutem jest ponadprzeciętny skład ich karm. Doskonale zbilansowane karmy o dużej zawartości mięsa to ich sposób na tak ogromny sukces jaki osiągnęli. Póki co nie zanosi się na to by coś miało się zmienić w karmach tego producenta dlatego też umieszczamy go na miejscu pierwszym.

Kilka flagowych produktów tego producenta:

ranking karm orijen

2. Applaws

To producent karm, który ciągle depcze po piętach Orijenowi. Karmy tego producenta zajmowały wiele razy miejsce na podium w różnych konkursach. Nie tylko zwykli właściciele czworonogów darzą zaufaniem tego producenta ale i również hodowcy. Wszystko przez to, że oferowane przez niego karmy to składniki najwyższej jakości. Ich karmy cechują się bardzo dużą zawartością mięsa oraz tym, że są bezzbożowe. Oferowane przez nich pokarmy są źródłem wielu cennych witamin jak i probiotyków.

Ich flagowe produkty:

ranking suchych applaws

Ostatnie miejsce na podium - suche karmy dla psów ranking

Jeśli chodzi o ostatnie miejsce w naszym rankingu suchych karm to zajmuje go marka Acana - wielu może to zdziwić. Czemu tak dobra karma jest właściwie na trzecim miejscu? Wszystko przez to, że różnice na podium jeśli chodzi o suche karmy dla psów ranking są bardzo mało. My musieliśmy wybrać jakąś karmę na ostatnie miejsce i padło to na Acana. Nie jest to wina ich składu czy też jakości tej karmy. Po prostu sądzimy, że powyższe suche karmy są po prostu bardziej popularne od niej. Miejsce 3 acana zacznijmy od krótkiej charakterystyki.

3. Acana

Producent, który będzie znajdował się na ostatnim miejscu podium, jeśli chodzi o nasz artykuł suche karmy dla psów ranking. Od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce ze względu na składniki najwyższej jakości, które zostały użyte przy produkcji tej karmy. Producent oferuje kilka linii swoich produktów, w swojej ofercie posiada karmy dostosowane do wieku psa, jego wagi czy też rasy. Szukając najlepszej karmy warto przyjrzeć się właśnie firmie Acana, nie zdziwimy się wcale gdy ta karma wejdzie na najwyższe miejsce podium. Ich karmy to pożywienie najwyższej jakości, które jest źródłem tłuszczu zwierzęcego i białka. Warto postawić na tego producenta - możemy z czystym sercem go polecić.

Flagowe produkty Acana:

suche karmy dla psów ranking

Podsumowanie rankingu suchych karm dla psów

Jeśli chodzi o suche karmy dla psów ranking to już wiedzą Państwo jaki producent według naszego uznania jest najlepszy na rynku zoologicznym. Dzięki temu będą już Państwo wiedzieć jakie karmy swoim pupilom dostarczać by zapewnić im ich dzienne zapotrzebowanie żywieniowe. Producentów Państwo znają a to jaką karmę wybierzemy zależy od indywidualnych wymagań naszego czworonoga. Każda z wyżej wymienionych marek karm dla psów posiada linie produktów specjalnie dopasowane pod konkretny wiek, rasę czy wagę. Na naszym specjalistycznym blogu znajdą Państwo pomocne artykuły, które pomogą dobrać najlepszą karmę pod daną rasę pieska. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami na naszym blogu.

Suche karmy dla psów ranking
4.8 (96.36%) 11 votes

Polecane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *