Ranking karm dla psów 2018 - wybierz najzdrowszą karmę dla Swojego pupila

Ranking karm dla psów 2018

Ranking karm dla psów 2018 i 2019 zawiera listę najzdrowszych karm dla Twojego pupila. W ostatnim czasie zauważyliśmy, że świadomość naszych klientów dotycząca karm zmieniła się diametralnie. Można powiedzieć, że bardzo popularne powiedzenie "jesteś tym, co jesz" zaczęli również odnosić do swoich czworonogów. Coraz częściej dbają o to by dostarczać swoim pupilom jak najlepszych produktów. Na rynku zoologicznym możemy znaleźć masę karm dla psów - jednak tylko nie wielka część z nich posiada takie właściwości odżywcze jakie w pełni zaspokoją potrzeby żywieniowe naszych pupili. Dlatego też stworzyliśmy dla państwa ranking karm, w którym przedstawimy top 5 najczęściej sprzedających się karm. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi a zarazem najlepszymi karmami dostępnymi na rynku.

Ranking karm dla psów 2018 - co sprzedaje się najlepiej:

  • Miejsce 1 jeśli chodzi o ranking karm dla psów 2018

Ranking karm dla psów 2018 - Orijen
niezmiennie plasują się karmy firmy Orijen. Są to jedne z najlepiej sprzedawanych jak i ocenianych karm dla psów, które plasują się na pierwszych miejscach w prawie każdych rankingach. Firma ta zyskała sympatię hodowców jak i zwykłych właścicieli pupili dzięki wyjątkowemu składowi swoich karm.

Kup karmę Orijen

  • Miejsce 2 również tak jak to było w tamtym roku zajmuje Applaws. Renomowana firma, która wyróżnia się w branży zoologicznej dzięki stosowaniu składnikównajwyższej jakości. Co najważniejsze producent ten postawił na naturalne produkty. Karmy te cechuje ogromna zawartość mięsa oraz to co bardzo ważne - brak zbóż. Właściciele czworonogów chętnie je wybierają z tego względu, że wspomagają procesy trawienne oraz są źródłem wielu witamin.

Kup karmę Applaws

  • Miejsce 3 to jakże popularny producent Acana. Nie musimy go chyba nikomu przedstawiać - od zawsze jest on zaliczany do ścisłej światowej czołówki jeśli chodzi o pożywienie dla zwierząt. Nie bez powodu karmy tego producenta zaliczane są do klasy Super Premium. Jest to pożywienie bardzo wysokiej jakości, która posiada bardzo dobre źródło tłuszczu zwierzęcego jaki i białka. Śmiało możemy ją polecić każdemu

Kup karmę Acana

Karmy poza podium - ranking karm dla psów 2018

Miejsce 4 to również niezwykle popularna firma Eukanuba. Marka ta cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród wszystkich właścicieli czworonogów. Jest to wysokobiałkowa karma, która dostarcza naszym pupilom optymalnej porcji wszystkich minerałów oraz witamin, które potrzebne są do prawidłowego funkcjonowania. Posiadają również w swojej ofercie tzw. karmy specjalistyczne, które polecane są dla psów, które charakteryzują się ogromną nadwrażliwością pokarmową

Miejsce 5 zajmuje Brit Care, która charakteryzuje się produktami, które możemy zaliczyć Super Premium. Ich produkty nie zawierają zbóż przez co bez problemu mogą spożywać je pieski cierpiące na nadwrażliwość pokarmową. Oferują karmy, dopasowane do rożnych grup wagowych piesków jak i ich wieku.

To wszystko jeśli chodzi o ranking karm dla psów 2018. Mamy nadzieję, że teraz wybór odpowiedniej karmy dla swojego pupila nie będzie stanowić dla Państwa żadnego problemu!

Aktualizacja rankingu karm dla psów na rok 2019

Niezmiennie w 2019 roku przodują marki Orijen, Acana i applaws. Dodatkowo bardzo dobrą karmą wartą uwagi jest Taste of the Wild. Karma ta bogata w składniki odżywcze, niezbędne dla rozwoju Waszych czworonogów. Nie zawiera zbóż, dlatego też nie uczula psów. Podsumowując wszystkie karmy, które znalazły się w naszym rankingu ze spokojnym sumieniem możemy polecić, na pewno warto zadbać o zdrową paszę dla naszych pupili.

Ranking karm dla psów 2018 - wybierz najzdrowszą karmę dla Swojego pupila
4.8 (96%) 10 votes

Polecane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *