10 najlepszych producentów suchych karm dla psów na rok 2018 za granicą

10 najlepszych producentów suchych karm dla psów na rok 2018 za granicą

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy artykuł pod tytułem 10 najlepszych producentów suchych karm dla psów na rok 2018. Wszystko z myślą o tym by nasze zwierzęta otrzymywały pokarmy najwyżej jakości. Zacznijmy jednak od samego początku. Rynek zoologiczny suchych karm dla psów z biegiem lat staje się coraz większy, a co za tym idzie pojawia się na nim coraz więcej produktów . Przez to właściciele psów mają coraz większy problem z wyborem odpowiedniej karmy. W naszym wcześniejszych artykułach stworzyliśmy rankingi najchętniej kupowanych karm w Polsce. Teraz postanowiliśmy stworzyć dla Państwa ranking suchych karm jeśli chodzi o producentów w stanach zjednoczonych.

Dzięki temu będą mieli Państwo rozeznanie w tym, które karmy świetnie sprzedają się zarówno w Polsce jak i stanach. Karm na rynku jest bardzo wiele niestety, duży procent komercyjnej karmy dla psów zawiera składniki, które nie do końca zaspokajają ich zapotrzebowanie żywieniowe. Przez to niektóre z nich mogą powodować problemy zdrowotne u naszych pupili. Z myślą o tym stworzyliśmy nasz poradnik dla właścicieli pupili mieszkających za granicą. Poniżej wypiszemy najpopularniejszych producentów suchych karm za granicą, których karmy są najchętniej kupowane.

10 najlepszych producentów suchych karm dla psów na rok 2018 - ranking

1. Victor Grain Free Active Dog and Puppy Formula

Ta formuła jest jedną z najlepszych karm dla psów, jakie dostępne są w Stanach Zjednoczonych 10 najlepszych producentów suchych karm dla psów na rok 2018. W swoim składzie posiada, słodkie ziemniaki, drób czy też groch. Posiada bardzo duże grono właścicieli psów, którzy nie widzą już innej karmy dla swoich pupili poza tą. Jeśli mieszkamy za granicą warto przyjrzeć się propozycją tego producenta, gdyż jego karmy to pokarmy, które charakteryzuje bardzo wysoka jakość.

2. Merrick Bezziarniste karmy dla psów

Jeśli chodzi o wysokiej jakości suchą karmę dla psów o wyjątkowej różnorodności merrick sucha karmasmaków, to Merrick Grain Free jest właśnie takim pokarmem. W swojej ofercie posiadają takie produkty jak Real Rabbit and Chickpeas, Real Buffalo i Sweet Potato oraz Real Texas Beef i Sweet Potato. Formuła Real Duck and Sweet Potato zawiera pięć składników: indyk, łosoś, słodkie ziemniaki i groszek. . Recenzje od właścicieli psów są same pozytywne, dlatego też tak wiele osób postanowiło się wybrać właśnie markę Merrick.

Top 10 producentów suchych karm dla psów - kto miejscu trzecim?

Jeśli chodzi o miejsce 3 w naszym top 10 producentów suchych karm dla psów to producent, którego umieściliśmy na nim może wydać się znajomy niektórym z nas.

3. Taste of the Wild 

Taste of the Wild oferuje kilka rodzajów karmy dla psów suchych, które są wysoko sucha karma dla psa suchaoceniane przez właścicieli czworonogów. Nie zawiera żadnych niezdrowych składników i jest doskonałym wyborem dla Twojego psa. Pokarm jest łatwy w trawieniu przez co nasz piesek nie będzie miał już problemów gastrycznych. Ta szczególna formuła w swoim składzie ma również jagnięcinę, dziczyznę, ziemniaki , jagody czy też maliny. W Polsce karma tego producenta dopiero zyskuje swoją popularność jednak my jesteśmy pewni, że na stale zadomowi się w naszym kraju. Dlatego też zajmuje on miejsce 3 w naszym  10 najlepszych producentów suchych karm dla psów na rok 2018.

4. Pinnacle Peak Protein Formula Dog Food

Ta producent karmy dla psów, który spełnia normy odżywcze AAFCO i jestpinnacle sucha karma dla psa odpowiednia dla zwierząt na wszystkich etapach życia, przez co jest dobrym wyborem, jeśli mamy nawet kilka czworonogów w różnym wieku. Zawiera mieszankę węglowodanów, białka i tłuszczu oraz nie zawiera żadnych sztucznych substancji. Najlepszymi składnikami są , kurczak, ziemniaki, a także zawiera olej z łososia, który jest źródłem zdrowej dawki kwasów omega-3. Ta karma dla psów jest również dobrym źródłem witamin E, C, A, B6, B1, B21 i D3.

5. Wellness Core Dog Food

Wellness Core to linia siedmiu suchych karm dla psów, z których każdy jest chętnie wellness core karma sucha dla psakonsumowany przez zwierzęta domowe oraz zawiera pozytywne opinie ich właścicieli. W przeciwieństwie do karmy dla psów, które są znane z tego, że są obładowane chemikaliami, barwnikami i sztucznymi środkami aromatyzującymi. Ta karma  dostarcza wszystkich potrzebnych składników odżywczych Twojemu zwierzakowi. Oprócz spełnienia norm jakie narzuca nam AAFCO dla dorosłych psów i szczeniąt, jest to linia żywności wysokiej jakości, która nie ma sztucznych substancji. Jedną z najlepszych karm dla psów, którą oferuje Wellness Core, jest linia dla dużych ras. Pięć głównych składników: pozbawiony kości kurczak, mączka z kurczaka, mączka z indyka, ziemniaki i groszek.

Jakie jeszcze karmy znajdują się w Top 10 producentów karm dla psów za granicą?

6. Nature's karma sucha dla psa

Jeśli szukasz odżywczej suchej karmy dla swojego pupila, jedną z najlepszych dostępnych karm dla psów jest Nature's Variety Instinct. Firma produkuje kilka różnych odmian, z rozróżnieniem pomiędzy smakami. Psy w każdym wieku mogą jeść karmy tego producenta, natomiast właściciele nie zgłaszali żadnych złych skutków spożywania tej karmy przez ich pupili. W popularnej formule o smaku kaczki i indyka głównymi składnikami są kaczka, mączka z indyka, mączka z łososia i tapioka. Do mieszanki dodaje się również żurawinę, marchew, jabłka i różne witaminy.  Warto zwrócić uwagę na propozycję tego producenta.

7. Holistic Select Dog Food

Holistic Select to linia karm dla psów, która obejmuje ponad 12 odmian, a wiele z 10 producentów karm dla psów suchychnich ma na celu dostarczanie potrzebnych wartości odżywczych w różnych stadiach życia. To sprawia, że ​​oferta marki jest idealna dla osób mających zarówno szczenięta, jak i dorosłe psy lub każdego, kto ma psy o specjalnych potrzebach żywieniowych. Każdy oferowany przez tego producenta produkt jest pełen zdrowych składników i ma wysokiej jakości mieszankę białka, węglowodanów jak i tłuszczów. Formuły Holistic Select zawierają składniki, takie jak żurawina, marchew, dynia, komosa ryżowa, jabłka i groszek, ale głównymi składnikami są zazwyczaj mięso.

Nasze top 10 producentów karm dla psów suchych - ostatnie 3 miejsca

Na ostatnich trzech miejscach jeśli chodzi o nasze top 10 producentów karm dla psów suchych znajdzie się producent, który jest również popularny w naszym kraju.

8. Acana Regionals

Właściciele psów zapewniają wysoką ocenę producentowi suchego jedzenia, Acana ponieważ acana sucha karma dla psa top10w swoim składzie ma same naturalne składniki, w przeciwieństwie do konserwantów czy substancji chemicznych, które mogą powodować problemy z żołądkiem i inne choroby zwierząt domowych. Region Acana Regionals oferuje kilka odmian, karm suchych, które posiadają same pozytywne opinie. Ta o której wspominamy jest obfita w mięso. Zawiera również odżywcze dodatki, takie jak suszone wodorosty, owoce dzikiej róży, jagody jałowca i jarmuż. Karmy tego producenta są wysoko oceniane.

9. Annamaet Grain Free

Producent karm Annamaet stał się bardzo popularny w ciągu ostatnich kilku lat, karma sucha dla psa annanmetszczególnie wśród właścicieli psów, którzy próbowali marek o niższej jakości, co doprowadziło do tego, że ich zwierzęta zachorowały. W jego ofercie są cztery formuły, każda z wysoką zawartością mięsa a co najważniejsze bez żadnych konserwantów, które nie mają wartości odżywczej. Za granicą posiada bardzo duża ilość swoich zwolenników dlatego też znalazł się na naszej liście.

 

Ostatnie miejsce w naszym  top 10 producentów karm dla psów pozostawiamy do Państwa dyskusji. W komentarzach prosimy o umieszczanie Państwa propozycji jeśli chodzi o zestawienie zagranicznych producentów karm.

10 najlepszych producentów suchych karm dla psów na rok 2018 za granicą
5 (100%) 4 votes

Polecane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *