Ranking karm dla psów małych i dużych

ranking karm dla psów małych i dużych

Światowy ranking karm dla psów małych i dużych to stworzona specjalnie dla państwa lista najlepiej sprzedających się karm jeśli chodzi o rynek zoologiczny. Co znajdą Państwo na tej liście? Przedstawimy Państwu top 5 producentów jedzenia dla psów małych i dużych, których charakteryzuje największa sprzedaż jak i najwyższa jakość. Ta lista została stworzona z myślą o Państwu gdyż zauważyliśmy, że świadomość ludzi kupujących karmy zmieniła się nie do poznania.

Najlepsza karma dla psa

Zamawiający u nas klienci co chwilę pytają czy kupowana przez nich karma spełnia wszystkie normy żywieniowe jeśli chodzi o zapotrzebowanie ich pupila.

Niezmiernie nas to cieszy gdyż to co jedzą nasze zwierzęta jest dla nas bardzo ważne. Wcale się nie dziwimy tak wielką ilością zadawanych pytań gdyż rynek jeśli chodzi o karmy stale się powiększa i nic dziwnego, że chcą być Państwo świadomi tego co zamawiają. Dlatego też zamiast zanudzać długim wstępem przejdźmy do sedna sprawy. Przedstawiamy Państwu ranking karm dla psów najlepiej sprzedające się w ostatnich latach.

Światowy ranking karm dla psów TOP 5

1. Miejsce: 1st Choice jeżeli chodzi o światowy ranking karm dla psów małych i dużych. To kanadyjska marka, której chyba nikomu nie musimy przedstawiać.

Karmy dla psów ranking - Światowy ranking karm dla psów małych i dużych
Karmy dla psów ranking - Światowy ranking karm dla psów małych i dużych

Ich produkty to pokarm, stworzony z najwyższej jakości produktów dopasowanych pod specyficzne potrzeby żywieniowe każdego psa. W swojej ofercie posiadają karmy dopasowane do wieku, stanu zdrowia jak i wielkości psa. Ogólne wartości odżywcze omawianej przez nas karmy to 51% węglowodanów, 25% białka i 14% tłuszczu. Wymienione wartości świadczą o tym, że karma tego typu jest bardzo dobrej jakości, dlatego też zajmuje ona pierwsze miejsce jeśli chodzi o karmy dla psów ranking TOP 5. Jest to najlepsza karma dla psa.

Wartości odżywcze karmy 1st:

BiałkoTłuszczWęglowodanyWłókno
Gwarantowane 23% 13% - 4.5%
W suchej masie 25.56% 14.44% 51.11% 5.00%
Stosunek kalorii 22.87% 31.39% 45.74% -

2. Miejsce: Orijen to karma, która uplasowała się na drugim miejscu jeśli chodzi o ranking karm dla psów. To tak jak w przypadku wcześniejszej karmy również kanadyjki producent oferujący biologiczny pokarm dla psów. Ich dewiza to jedzenie wytwarzane z najwyższej jakości, regionalnych i świeżych składników. Bardzo dużą uwagę skupiają na tym by ich karma była uboga w węglowodany zaś bogata w białko, które jest bardzo ważne w odżywianiu każdego czworonoga. Bardzo zależy im na tym by ich karma odzwierciedlała to co zwierzęta jadły w swoim naturalnym środowisku. Dlatego też ich karmy posiadają duża zawartość mięsa. W jej przypadku zawartość składników odżywczych wygląda trochę inaczej: białko to 42%, węglowodany 28% i tłuszcz to 20%. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim wyżej wspominanej zawartości mięsa w karmie.

Tabela wartości odżywczych Orijen:

Ostatnie miejsce podium - Acana

BiałkoTłuszczWęglowodanyWłókno
Gwarantowane 38% 18% - 5%
W suchej masie 42.22% 20.00% 28.89% 5.56%
Stosunek kalorii 35.28% 40.58% 24.14% -

3. Miejsce: Acana to karma, która zajmuje ostatnie miejsce na podium jeśli chodzi o karmy dla psów ranking. Spełnia ona standardy żywieniowe AAFCO czyli amerykańskiej izby kontroli pokarmów dla zwierząt. Jest to pokarm przystosowany dla czworonogów o każdej wielkości, wieku czy rasie. W żywieniu pieska najważniejsza jest duża zawartość mięsa, którego Acana jest doskonały źródłem. Karmy tego producenta są wielokrotnie nagradzanie w przeróżnych konkursach. Omawiany przez nas producent nie bez powodu zyskał zaufanie wśród hodowców jak i zwykłych właścicieli czworonogów. Ich karmy od lat mają swoich wiernych fanów. Dlatego też ich pozycja w naszym rankingu jest tak wysoka. Producent przedstawia zawartość składników żywieniowych w następujący sposób: 38% węglowodany, 36% białko oraz 15% tłuszcze. Z czystym sercem możemy polecić karmy tego producenta, gdyż charakteryzują się one najwyższą jakością co potwierdza wybór milionów klientów.

BiałkoTłuszczWęglowodanyWłókno
Gwarantowane 31% 15% - 6%
W suchej masie 35.23% 17.05% 39.77% 6.82%
Stosunek kalorii 30.26% 35.56% 34.17% -

 

Poza podium - Światowy ranking karm dla psów

4. Miejsce: Eukanuba to karma znajdująca się poza podium jeśli chodzi o nasz światowy ranking karm dla psów. Może to Państwa dziwić - nas też. Jednak różnice między podium a 4 miejscem były naprawdę znikome. Wszystkie te karmy znajdują się w ścisłej czołówce. Omawiana przez nas marka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm jeśli chodzi o karmy w Polsce. Jest to bezpieczny a zarazem zdrowy pokarm dla naszych czworonogów, który dostosowany jest do potrzeb żywieniowych zwierząt, które są mięsożerne. W swojej ofercie posiada zarówno pokarmy dietetyczne jak i bytowe. Ogromny wachlarz karm sprawia, że każdy dostosuje tą odpowiednią dla swojego czworonoga. Składniki odżywcze wyglądają następująco: 47% węglowodany, 28% białko i 16% tłuszcz. Do tej karmy nie musimy nikogo przekonywać iż potrafi się ona obronić sama jeśli tylko przyjrzyjmy się dokładnie jej składowi.

Tabela wartości odżywczych:

BiałkoTłuszczWęglowodanyWłókno
Gwarantowane 26% 15% - 2.5%
W suchej masie 28.26% 16.30% 47.72% 2.72%
Stosunek kalorii 24.45% 34.26% 41.29% -

5. Miejsce: Brit Care to czeski producent karm, który oferuje pełnowartościowy pokarm dla psów spełniający wszystkie wytyczne jeśli chodzi o potrzeby żywieniowe naszych czworonogów. Ich głównym atutem jest to, że nie stosują żadnych konserwantów jak i substancji chemicznych. Można jednak powiedzieć, że skład tych karm jest przeciętny i nie wyróżnia się niczym specjalnym co odzwierciedla również ich cena. Warto jednak zajrzeć jak przedstawia sytuację producent. Karma posiada: 45% węglowodanów, 28% białka i 17% tłuszczu. Oczywiście możemy ją śmiało podawać naszemu pupilowi gdyż z pewnością zaspokoi jego apetyt.

BiałkoTłuszczWęglowodanyWłókno
Gwarantowane 26% 16% - 2.5%
W suchej masie 28.89% 17.78% 45.33% 2.78%
Stosunek kalorii 24.61% 36.78% 38.62% -

Światowy Ranking karm dla Psów - najlepsza karma dla psa

To wszystko jeśli chodzi o światowy ranking karm dla psów, wymieniliśmy TOP 5 producentów karm. Mamy nadzieje, że opisane pasze pozwolą Państwu na wybór odpowiedniego pożywienia. Wierzymy, że dzięki temu artykułowi wybór najlepszej karmy dla psa nie będzie stanowił teraz problemu. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi wpisami! Podsumowując wybór odpowiedniej karmy zależy również od indywidualnych potrzeb Waszego czworonoga, w naszym rankingu staraliśmy się jak najdokładniej przedstawić najlepszych producentów.

Ranking karm dla psów małych i dużych
5 (100%) 12 votes

Polecane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *