Producenci karmy dla psów w Polsce

Producenci karmy dla psów w Polsce

W ostatnim czasie bardzo wielu klientów dzwoniło do nas z zapytaniem jacy są producenci karmy dla Psów w Polsce. Dlatego też specjalnie dla Państwa postanowiliśmy stworzyć taką listę. Zacznijmy jednak od samego początku. Na polskim rynku dominują zagraniczni producenci karm dla psów. Do ich karm przekonały się setki tysięcy polskich właścicieli czworonogów. Ciężko ich przekonać do przejścia na inną karmę. Wiemy, że wielu ludzi dumnie wspiera polską gospodarkę i stara się kupować same polskie produkty. My takowej listy w internecie nie znaleźliśmy dlatego też postanowiliśmy stworzyć ją specjalnie dla Państwa.

Zanim przejdziemy do naszej listy musimy zaznaczyć kilka bardzo ważnych rzeczy. Lista nie ma na celu faworyzowania któregokolwiek z producentów a ich kolejność nie będzie miała nic wspólnego z jakością produktów, które oferują. Nasza lista ma charakter poglądowy i ma na celu promocję polskich producentów karm dla psów. Mimo tego, że polskie karmy nie są zbyt popularne to ich skład nie odbiega wcale jakościowo od tych zagranicznych. Pokrótce opiszemy każdą z karm i przeanalizujemy ich skład. Zatem zamiast przynudzać bardzo długim wstępem przejdźmy do konkretów.

Producenci karmy dla psów w Polsce - analiza i skład

Jeśli chodzi o naszą listę pod tytułem producenci karmy dla psów w Polsce to na pierwszy ogień postanowiliśmy wziąć producenta, którego chyba nikomu nie musimy przedstawiać.

1. Dolina Noteci - to renomowana Polska marka karm dla psów, która produkowana jest w Polanowie. Producent określa ją jako doskonale zbilansowany a zarazem pełnowartościowy pokarm dla psów. Wytwarzają go tylko z składników najwyższej jakości biorąc pod wagę nowoczesne zalecenia i normy żywieniowe. Jeśli chodzi o tego producenta możemy go śmiało polecić. Opinie, które składane są przez naszych klientów są same pozytywne - wielu z nich nie wyobraża sobie już karmienia swojego pupila inną morką karmą. W swojej ofercie posiadają linię Dolina Noteci Premium, która obejmuje aż 31 mokrych pokarmów dla naszych pupili. Wymieńmy kilka produktów z ich oferty:

 • DolinaNoteci Premium bogata w WołowinęProducenci karmy dla psów w Polsce - analiza i skład
 • DolinaNoteci Premium bogata w Jagnięcinę
 • DolinaNoteci Premium bogata w Kurczaka
 • DolinaNoteci Premium bogata w Indyka
 • DolinaNoteci Premium Energy
 • DolinaNoteci Premium Pure – Wołowina z Ryżem
 • DolinaNoteci Premium Pure – Kaczka

W swojej ofercie posiada oczywiście dużo więcej karm jednak my skupiliśmy się tylko na kilku, które są najczęściej sprzedawane w naszym sklepie internetowym. Pozostaje nam tylko polecić tego producenta gdyż jego karmy to produkt naprawdę najwyższej jakości i przejść do dalszej części naszej listy.

Jacy są jeszcze producenci karmy dla zwierząt w Polsce?

2. Pupilsfood - swoją firmę określają jako prężnie działającą, której głównym zadaniem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom jakie mają nasi najlepsi przyjaciele a zarazem zaspokajanie oczekiwań ich właścicieli. Przy produkcji swoich karm wykorzystują najnowszą technologię pozostając przy tym w zgodzie z naturalnym środowiskiem. W swojej ofercie posiadają kilka linii produktów my przyjrzyjmy się jednak linii Pupil premium. To w pełni zbilansowany pokarm pod względem składników pokarmowych dla psów dorosłych. Posiadają 3 rodzaje karm premium:

 • Pupil premium Mini bogata w kurczaka 100gJacy są jeszcze producenci karmy dla zwierząt w Polsce?
 • Pupil premium Mini bogata w indyka 100g
 • Pupil premium Medium bogata w cielęcinę 150g
 • Pupil premium Medium bogata w wołowinę150g
 • Pupil Premium Adult bogata w wołowinę 300g

3. Ares to firma założona przed dwóch braci, którzy korzystając z doświadczenia lekarzy weterynarii stworzyli karmy, które stały się jednym z wiodących przedsiębiorstw na polskim rynku zoologicznym. Swój proces technologiczny tworzenia karm oparli na wykorzystywaniu produktów najwyższej jakości, nie wykorzystując przy tym żadnych substancji chemicznych czy też konserwantów. Swoje produkty opisują jako wyróżniające się smakiem jak i bogactwem wartości odżywczych, które spełniają normy żywieniowe Podsumowanie producenci karm dla psówzwierząt domowych. W swojej ofercie posiadają karmy dla psów i kotów jednak my w tym artykule pod uwagę weźmiemy karmy tylko dla psów. W swojej ofercie posiadają:

  • AMBASADOR Sucha Karma
  • LORD z drobiem 1250 g
  • LORD z wołowiną 415 g
  • Lord z drobiem 415 g
  • Lord z wołowiną 1250 g

Podsumowanie producenci karm dla psów

To był ostatni producent jeśli chodzi o nasz artykuł pod tytułem producenci karmy dla psów w Polsce. Mamy nadzieje, że dla Państwa okaże się on przydatny i pomoże w dokonaniu decyzji jeśli chodzi o wybór polskiej karmy dla psów. My tym czasem zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi artykułami, które dostępne są na naszym specjalistycznym blogu, który jest tworzony z myślą o naszych czworonogach.

 

Producenci karmy dla psów w Polsce
4.8 (95%) 8 votes

Polecane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *