Karma Brit Care Opinie

Karma brit care opinie

W ostatnim czasie dostaliśmy masę zapytań o treści karma Brit Care opinie. Bardzo wielu naszych klientów poszukuje opinii na temat karmy Brit Care. Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się sprawie i faktycznie ciężko znaleźć stronę, która dokładnie opisała karmy marki Brit podając przy tym opinie swoich klientów. Dlatego też specjalnie dla Państwa postanowiliśmy stworzyć artykuł, w którym zawrzemy wszystkie podstawowe informacje o tym producencie oraz opinie, które przysyłali do nas nasi klienci. Zacznijmy jednak od samego początku.

Przemysł produkujący karmę dla zwierząt jest dziś bardziej konkurencyjny niż kiedykolwiek wcześniej, tak zwane diety o wysokiej jakości są mocno promowane. Bardzo dużo mówi się o pokarmie dla zwierząt ze składników najwyższej jakości - producenci pakują karmy w opakowaniach jak najbardziej przyciągających uwagę. Jednak musimy pamiętać, że ładne opakowanie to nie wszystko - liczy się oczywiście skład karmy. Jeśli chodzi o karmę Brit to w tym przypadku możemy być spokojni. Jej skład jest bardzo wysokiej jakości o czym dokładniej napiszemy poniżej

Karma Brit Care Opinie - Wysoka Jakość Składników

Pisząc nasz artykuł pod tytułem karma Brit Care Opinie zastanawialiśmy się jakie najważniejsze informację powinniśmy w nim zawrzeć aby każdy kto odwiedzi nasz blog znalazł wszystko czego szukał. Postanowiliśmy na samym początku przeanalizować skład konkretnej karmy marki Brit. Skład opiszemy na podstawię Brit Care Adult M. Producent przedstawia skład swojej karmy następująco:

Skład karmy brit care: Kurczak (41%), kukurydza, pszenica, ryż, tłuszcz z kurczaka (konserwowany tokoferolami), olej z łososia, drożdże browarniane, naturalny aromat, suszone jabłka, minerały, wyciągi z ziół i owoców (300 mg/kg), mannooligosacharydy (150 mg/kg), fruktooligosacharydy (100 mg/kg), wyciąg z Yukki Schidigera (80 mg/kg)

Jak wiemy każda karma posiada dodatki jak to wygląda w przypadku Brit Care Adult?

DODATKI do karmy: (na 1 kg karmy): Witamina A: 15 000 IU, Witamina D3: 1 500 IU, Witamina E (alfatocopherol): 500 mg, E6 (cynk): 70 mg, E1 (żelazo): 80 mg, E5 (magnez): 36 mg, E2 (jod): 0,65 mg, E4 (miedź): 20 mg, E8 (selen): 0,2 mg

Skład karmy wygląda bardzo dobrze ponad 41% kurczaka to świetny wynik - z tego tez względu karma posiada tylu zwolenników. Przejdźmy teraz do sedna sprawy czyli do opinii na temat tej karmy.

Opinie - karma Brit Care

Nasz artykuł pod tytułem karma Brit Care opinie ma za zadanie zwiększyć świadomość właścicieli czworonogów na temat pokarmów, które mają zamiar im podawać. Jak wiemy nieprawidłowe karmienie pupila może skutkować rożnymi chorobami naszego pupila czego każdy z nas chce uniknąć. Przejdźmy zatem do opinii na temat karmy Brit Care. Poniżej przedstawiamy opinie przesłane przez naszych klientów:

Ania
Kupując karmę Brit Care nie wiedziałam czego mam się spodziewać. Jednak ku mojemu zdumieniu moja Frusia pokochała tą karmę i nie wyobrażam sobie, byśmy mieli wybrać teraz inną karmę.

Tomek

Karma Brit to mistrzostwo jeśli chodzi o karmy dla psów. Mój Czak ją uwielbia, próbowałem z innymi jednak zawsze wracamy do Brita.

Stanisława

Nie ma chyba lepszej karmy dla starszego pieska niż Brit Care. Do jej zakupu przekonały mnie opinie na których się oczywiście nie zawiodłam. Polecam

To tylko kilka z wielu opinii, które przesłali nam nasi klienci. Jak widzimy sprawa jeśli chodzi o karma Brit Care opinie wygląda bardzo dobrze. Większość ludzi, która zdecydowała się na jej zakup pozostała już przy niej. My ze swojej strony możemy jedynie polecić tą karmę gdyż jest to pokarm na bardzo wysoki poziomie w przystępnej cenie!

Karma Brit Care Opinie - Wysoka Jakość Składników

Karma Brit Care Opinie
5 (100%) 6 votes

Polecane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *