Karma brit premium junior large dawkowanie

Karma brit premium junior large dawkowanie

W odpowiedzi na liczne pytania klientów postanowiliśmy napisać dla Państwa artykuł Karma brit premium junior large dawkowaniepod tytułem karma brit premium junior large dawkowanie. Zauważyliśmy, że wielu ludzi posiada problemy dotyczące właściwego dawkowania omawianej przez nas karmy. Oczywiście odpowiednia dawka pokarmu tego producenta uzależniona jest od wieku oraz masy naszego pupila. Zacznijmy jednak od samej karmy. Jest ona przeznaczona dla psów średnich ras od 10 do 25 kg o młodym wieku od 2 do 12 miesięcy. Dzięki jej wyjątkowej recepturze jesteśmy pewni, że dostarczamy naszemu młodemu czworonogowi zbilansowanych składników oraz witamin, które zagwarantują ich prawidłowy rozwój. Stosowane tej karmy, sprawi, że kości oraz zęby naszego najlepszego przyjaciela będą zdrowe już od początkowych miesięcy. Nie bez powodu te karmy dla psów opinie są same pozytywne. Specjalnie opracowana łatwa do strawienia formuła to przepyszny smak specjalnie przystosowany do wrażliwych organizmów naszych małych czworonogów.

Karma Brit Premium junior large dawkowanie

Specjalnie dla Państwa przedstawimy w naszym artykule tabelkę na temat karma brit premium junior large dawkowanie. Zanim jednak przejdziemy do sedna, przyjrzyjmy się składnikom omawianej przez nas karmy. Składa się ona głównie z kurczaka aż 42% pozostałe składniki to pszenica, jabłka, ryż kukurydza, tłuszcz z kurczaka i olej z łososia. Innowacyjna formuła opracowana przy tworzeniu tego pokarmu zapewni energię życiową oraz prawidłowe funkcjonowanie komórek przez bardzo długie lata.

Analiza składu karmy brit premium junior:

Białko 30 % Tłuszcz 18 % Popiół 6,3 % Włókno 2,4%

Przejdźmy teraz do sedna sprawy poniżej przedstawimy Państwu prawidłowe dawkowanie omawianej przez nas karmy z uwagi na wagę naszego pupila oraz jego wiek w miesiącach. Przedstawione porcje zapewnią Państwa pupilowi prawidłowe dostarczanie składników potrzebnych do codziennego funkcjonowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą tabelką:

2-4 miesięcy4-6 miesięcy6-12 miesięcy12-18 miesięcy18-24 miesięcy24+
25 kg puppies 233g 228g 219g 219g Adult Large
30 kg puppies 263g 268g 264g 251g Adult Large
35 kg puppies 293g 297g 294g 281g Adult Large
40 kg puppies 339g 362g 356g 341g Adult Large

Mamy nadzieję, że dzięki naszej tabeli termin karma brit premium junior dawkowanie nie będzie już Państwu sprawiał żadnego problemu. Wszyscy wiemy jak ważne jest prawidłowe odżywianie naszych pupili dlatego też stworzyliśmy dla Państwa ten artykuł. Mamy nadzieje, że rozwialiśmy już wszystkie wątpliwości. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania do omawianej przez nas karmy to nasi eksperci służą pomocą.

Karma brit premium junior large dawkowanie
5 (100%) 5 votes

Polecane wpisy:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *